Výprava do Albánie a Černé Hory  9. 6. – 18. 6. 2017

Vydejte se s námi na poznávací cestu napříč Albánií. Navštívíme, jak velice zajímavé památky, tak i překrásná jezera, řeky a divokou přírodu hor, kde ještě dnes, často chybí asfalt na cestách. Ochutnáme místní kuchyni a seznámíme se s přátelskou a velice ochotnou povahou místních lidí.

Cestou do Albánie mimo jiné také navštívíme kolébku naší civilizace – Makedonii. Tam projedeme přes N.P. Mavrovo jednou z nejznámějších a nejkrásnějších tras Mavrovo – Lazaropole. Pak se stavíme u Ohridského jezera, které tak uvidíme z obou stran (jak z makedonské, tak albánské strany), protože právě zde překročíme hranice do naší cílové země.
Projedeme celou Albánií, až na její severní hranice s Černou Horou. Tam, mimo jiné, spatříme nejhlubší kaňon v Evropě a národní park Durmitor. Poté nás čeká přejezd neméně krásné Bosny a pak už jen přesun Chorvatsko, Maďarsko, Slovensko a domů.
Cestou najedeme kolem 4000 km.

Odjezd v pátek 9. 6. 2017 v 9:00 od obchodu Enduroškola v Radotíně.
Minimální počet účastníků 4, maximální 8.

Nejzazší termín, pro registraci na tuto výpravu, je 31. 05. 2017 ve 23:59. V případě Vašeho zájmu, zasíláme po tomto termínu fakturu na 75% z celkové částky, jako nevratnou zálohu na pokrytí trajektu a ostatních výloh. Při nenaplnění minimálního stavu 4 lidí, je tato výprava k 1. 6. 2017 v 00:00 zrušena.
Cena 10 denní  výpravy je 8900 Kč.

V ceně je zahrnuto: cestovní pojištění, mapové podklady ( trasa a POI do GPS ), nahrání kompletní mapy AL + MNE do navigace zn. Garmin, DVD se zpracovaným videem z cesty + fotografie, balíček cestovního jídla, kontrola motocyklu před cestou, služby průvodce.

Služba průvodce znamená: plánování trasy, vyřízení veškerých formalit potřebných k cestě (dle potřeby: lodní lístky, letenky, víza…), vedení výpravy po celou dobu cesty, zajištění ubytování, zajištění pomoci při zdravotních či technických potížích.

V ceně není zahrnuto: palivo, cena ubytování a jídlo.

Pokud máte zájem o tuto výpravu, nebo v případě jakéhokoliv dotazu, nás kontaktujte zde:  https://www.facebook.com/MOTOGUIDEcz-276589492738481/?ref=bookmarks  

nebo zde:  info@motoguide.cz

nebo na tel. : +420 776 602 104

popřípadě přes našeho nového partnera ENDUROŠKOLA  http://www.enduroskola.cz/

info: V Albánii jsou ceny nižší, než u nás, nicméně ceny ubytování a služeb celkově, při pobřeží a v turistických oblastech rychle rostou. Přesto, během cesty po Albánii neutratíte více, než při stejné cestě po ČR. Ceny benzínu jsou přibližně stejné, jako u nás.

V Černé Hoře jsou ceny přibližně stejné, jako u nás a platí se tam Eurem.

V Albánii se nevyhneme občasné šotolinové cestě, přesto není nutné používat „špuntové“ pneumatiky.Vše je sjízdné na běžných cestovních pneumatikách typu Mitas Terra Force, Metzeler Tourance atd. Nicméně, hrubší pneu může být výhodou.

Celkové náklady pro jednotlivce se budou pohybovat kolem 25000 Kč. Vše záleží na cenách ubytování,paliva a kurzu měn.

Albánii jsem navštívil několikrát a kvůli zdejší přírodě a ochotným obyvatelům, se tam budu vždy rád vracet.