GA-PA  5. 7. – 9. 7. 2017

Tento výlet, na unikátní sraz motocyklů BMW v německém Garmisch – Partenkirchenu, pořádný pod hlavičkou mnichovského výrobce BMW, je určen spíše novým návštěvníkům a milovníkům této značky, kteří by se rádi podívali na perfektně organizovaný motocyklový sraz, s kompletním zázemím a se širokým spektrem zábavných „atrakcí“ a cestou se projeli po nejvyhlášenějších alpských lokacích.

Využijeme letošních svátků, které vychází na středu a čtvrtek ( 5. a 6. 7. 2017 ) a vyrazíme s předstihem, ve středu v 9:00 od obchodu Enduroškola v Radotíně, abychom měli čas na návštěvu několika alpských průsmyků, kterými si zpestříme cestu do Ga – Pa. Vyjedeme si na Edelweissespitze, Grossglockner, Stelvio …. stavíme se u Krimmlerských vodopádů … Zell am See a mnoho dalších atraktivních míst. Ve středu přespíme v motelu a během čtvrtka se, po dalších alpských cestách, přesuneme do kempu v Ga – Pa.

Na srazu si postavíme stany a během pátku a soboty si projdeme celý areál, kde je možnost zapůjčení nového motocyklu, z aktuálního portfólia BMW, na silniční výlet s místním průvodcem (cca 2h ), a nebo na endurotrati (cca 15 min. ).Dále je k vidění nepřeberné množství stánků s výrobci mnoha doplňků a poskytovateli různých služeb, týkajících se motocyklů a cestování na nich. Za dobrého počasí je možný pěší výlet na nedaleké horské jezírko s možností koupání, a nebo pár set metrů vzdálený krytý bazén. Pokud bude nadbytek času a dobré počasí, tak je samozřejmostí další výlet na vlastních motorkách po okolí, pod mým vedením.

V neděli ráno pobalíme přechodné bydliště a vyrazíme k přesunu domů, na němž překonáme cca 500 dálničních kilometrů přes Mnichov, Regensburg a Plzeň, až do Prahy.

Minimální počet účastníků je 4 maximální 10.

Cena výletu do Ga-Pa je 3600 Kč.

     V ceně je zahrnuto: cestovní pojištění, fotografie z cesty, balíček cestovního jídla, kontrola motocyklu před cestou, služby průvodce.

     Služba průvodce znamená: plánování trasy, vyřízení veškerých formalit potřebných k cestě (dle potřeby: lodní lístky, letenky, víza…), vedení výpravy po celou dobu cesty, zajištění ubytování, zajištění pomoci při zdravotních či technických potížích.

V ceně není zahrnuto: palivo, mýtné, cena ubytování a jídlo.

     Nejzazší termín, pro registraci na tuto výpravu, je 31. 05. 2017 ve 23:59. V případě Vašeho zájmu, zasíláme po tomto termínu fakturu na 75% ceny výpravy, jako nevratnou zálohu na pokrytí všech výloh. Při nenaplnění minimálního stavu 4 lidí, je tato výprava k 01. 06. 2017 v 00:00 zrušena.

Pokud máte zájem o tuto výpravu, nebo v případě jakéhokoliv dotazu, nás kontaktujte zde:  https://www.facebook.com/MOTOGUIDEcz-276589492738481/?ref=bookmarks  

nebo zde:  info@motoguide.cz

nebo na tel. : +420 776 602 104

popřípadě přes našeho nového partnera ENDUROŠKOLA  http://www.enduroskola.cz/

     Do celkových nákladů je nutno započítat rakouskou dálniční známku ( 7,50 E ), ubytování v kempu v Ga – Pa ( 7 E bez ohledu na délku pobytu ) , 1 x noc v motelu ( cca 45 E ) a to, že většina rakouských průsmyků je zpoplatněna částkou 5 – 25 E za Grossglockner… a konečně i to, že poctivý německý „tuplák“ na večerní zábavě v kempu, stojí 7,5 E  😉
    Celková výše nákladů pro jednotlivce se může vyšplhat až na 10 – 15 tis. Kč. Rozhodně si však myslím, že každý milovník motocyklů BMW ( a nejen ten ), by měl alespoň jednou tuto akci navštívit, protože dle mých zkušeností, na tuto akci se většina lidí ráda vrací, ikdyž žádné jiné „běžné“ srazy nikdy nenavštěvují  😉