Gruzie a Arménie 12. – 26. 8. 2017

s přepravou Vašich motorek
Podívejte se s námi mimo Evropu a navštivte hornatou Gruzii a pohlédněte na bájný Ararat z kamenité a přesto, nebo právě proto, překrásné Arménie.
Přepravíme Vaše motocykly až do Batumi (GE), kam se sami přepravíte letecky během několika hodin a vyhnete se tak zdlouhavému trmácení přes půl Evropy.
Tam nás bude čekat plných 12 dní na poznávání Gruzie a Arménie. Najedeme cca 3000km a navštívíme věhlasná místa jako Mestia, Omalo, Gori, Vardzia, jezero Sevan, již zmíněný Ararat a bude-li nám přáno, tak také překrásný Náhorní Karabach.
Poté se opět vrátíme do Batumi (GE), kde nasednete na letecký spoj do Prahy a my opět převezeme Vaše motocykly zpět do ČR.
Žádné starosti, papírování ani vyřizování a při minimálním časovém vytížení využijete vše, co tyto země na druhé straně Černého Moře nabízejí.
Pokud nemáte nebo nechcete využít svůj motocykl nabízíme k zápůjčce naše stroje ( F650GS, F800GS, R1200GS LC ).
Cena této výpravy je 26900,- a zahrnuje přepravu motocyklů a vašich zavazadel, zařízení letenek, průvodce a po celou dobu cesty bude v Gruzii k dispozici VW Amarok pro zajištění jakékoliv situace.
Cena nezahrnuje palivo, jídlo, nocleh a cenu letenek, která se pohybuje okolo 8 – 9tis Kč.

Pokud máte zájem o tuto výpravu, nebo v případě jakéhokoliv dotazu, nás kontaktujte zde:  https://www.facebook.com/MOTOGUIDEcz-276589492738481/?ref=bookmarks  

nebo zde:  info@motoguide.cz

nebo na tel. : +420 776 602 104

popřípadě přes našeho nového partnera ENDUROŠKOLA  http://www.enduroskola.cz/

info :

     Ceny v Gruzii jsou nižší než v ČR. Ubytování  je v turistických oblastech za vyšší ceny než běžně, nic méně se stále pohybuje kolem 600Kč/os./noc a to i s jídlem. Ceny benzínu jsou mnohem nižší. Většinou se pohybují kolem 18Kč/litr.